5ª Legislatura

Data Inicial: 27/03/1965

Data Final: 26/03/1969


Presidentes: Jamil Abrahão Saad (28.03.1965-12.10.1968), Braz della Coletta (12.10.1968-27.03.1969).

Vereadores: Ademar José Hespanhol, Antonio Pinho Gomes, Braz della Coletta, Dr. Cássio de Freitas Levy, Carlos Tomazella, Ettore Chiaradia, Jamil Abrahão Saad, José Jorente, Orlando de Lucca, Pedro Beraldo, Vilson Diório.