4ª Legislatura

Data Inicial: 27/03/1961

Data Final: 26/03/1965


Presidentes: Moacyr Dias (27.03.1961 a 15.12.1962), Jamil Abrahão Saad (15.12.1962-25.01.1965), Orlando de Lucca (25.1 a 27.3.1965).

Vereadores: Braz della Coletta, Edgard Acedo, Jacob Tomazella (renunciou em 25.01.1965, assumiu Reynaldo Franchini; Jamil Abrahão Saad, Jamil Peruchi, Maria Nazareth Stocco Lordello, Moacyr Braulio de Mello, Moacyr Dias, Olympio Nardini, Orlando de Lucca, Vilson Diório.